Aktivasyon

AKTİVASYON NEDİR?

Türkiye Cumhuriyeti genelindeki kampanyaya katılan yetkili Michelin bayilerinden tek seferde en az iki ya da tek seferde en az dört adet Michelin marka otomobil, 4*4 ya da hafif ticari araç (maksimum 3.500 kg) lastiği aldığınızda, Michelin Destek’e üyelik hakkı kazanırsınız.

Tek seferde yapacağınız en az 2 adet lastik alımlarında 6 ay, 4 adet lastik alımlarında 1 yıl süreyle Michelin Destek üyeliği elde edersiniz.

Üyelik aktivasyon işlemi fatura tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde yapılmalıdır, aksi halde üyelik hakkınız iptal edilecektir.

Üye kart numarası olmadan işlem yapılamaz. Üye kartınız yanınızda bulunmuyor ise bu hizmetten yararlanamazsınız.

Aktivasyon işlemi araç plakası üzerinden yapılacağından dolayı, araç plakası değiştikten sonra 0212 337 43 33 telefon numarasından 2’yi tuşlayarak işlem yaptırabilirsiniz.

 

AKTİVASYON KAPSAMI

Kaza anında veya lastik arızası olduğunda hizmetten yararlanabilirsiniz. Kaza anında aracın en yakın servise çekilmesi, lastik arızası anında lastiğin stepne ile değiştirilmesi ya da aracın en yakın Michelin bayisine çekilmesi, geri dönüş seyahat tamamlama hizmeti ve aracın geri getirilmesi yol yardım hizmeti kapsamındadır.

Teknik arızalardan dolayı aracın yolda kalması durumunda kapdam dışı kaldığı için hizmetten yararlanamazsınız.

Türkiye sınırları içerisindeki kampanyaya katılan yetkili bayilerimizden yapacak olduğunuz lastik alışverişlerinde ve bu sınırlar içerisinde geçerli olacaktır.

Yol yardım hizmeti binek, hafif ticari ve 4x4 araçlar için geçerlidir. Taksi 3,500 kg’ı geçen aşan ticari araçlar, hatlı minibüsler, kiralık araçlar, sürücü kursuna ait araçlar, resmi araçlar ve filo araçlar için geçerli değildir.

 

  Aktivasyon Numarası

*

  Kişisel Bilgiler

*
*
*
*
*

  Araç Bilgileri

*
*
*
*

  Bayi Bilgileri

Lastiğinizi satın almış olduğunuz Michelin bayisini seçiniz
*
*

Lastik Bilgileri

*
*
*
*
*
*
*
Lastik tipi

  Fatura Bilgileri

*
*
*
Yol yardım hizmetiniz aktivasyon tarihinden itibaren 72 saat sonra başlar ve bir yıl geçerlidir.
Yol yardım hizmeti Michelin Yol Yardım Teminat Koşullarında belirtilen esaslara göre sunulur.
Aktivasyonun geçerli olabilmesi için faturanın yolyardim@lastikaktivasyon.com mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.